Ķīmiskāts tīrītavas pakalpojumi


APĢĒRBU ĶĪMISKĀ TĪRĪTAVA "COLCHIC”

Pateicoties uzkrātajai pieredzei un mūsdienīgajām tehnoloģijām, garantējam, ka pēc tīrīšanas jūsu apģērbs būs kā jauns! Nav nozīmes vai tas ir kostīms, kāzu kleita vai apģērbs no kombinētiem audumiem, jo pēc ķīmiskā tīrīšanas procesa jebkura materiāla apģērbs būs nevainojami tīrs un gatavs valkāšanai.

Detalizētāku informāciju varat iegūt šeit.


APĢĒRBU LABOŠANA

Lai nenāktos šķirties no iemīļotā apģērba tam radušos defektu dēļ, piedāvājam rūpīgu drēbju labošanu. Norauto pogu problēma, jaunu rāvējslēdzēju maiņa un citas problēmas ir atrisinātas! Atgriezīsim jūsu mīļās mantas lietošanas kārtībā ātri un kvalitatīvi.


GLUDINĀŠANA

Detalizētāku informāciju varat iegūt šeit.


ĀDAS JAKU, ZAMŠAS UN ĀDAS TĪRĪŠANA

Nav noslēpums, ka apģērbi no tādiem materiāliem kā āda un zamšs ir grūti iztīrāmi, tāpēc perfektam rezultātam to tīrīšana jānodod speciālistiem. „Colchic” ādas un zamša apģērbu tīrīšanā izmanto tikai speciālus līdzekļus, kas atgriezīs otro jaunību gan jūsu apģērbam, gan apaviem jau no pirmās tīrīšanas reizes! Detalizētāku informāciju varat iegūt šeit.


KAŽOKĀDU ĶĪMISKĀ TĪRĪTAVA

Mūsu speciālisti spēj iztīrīt kažokādu no jebkādiem traipiem un uzkrātajiem putekļiem. Tīrīšanas procesā tiek veikta ne tikai atbrīvošana no netīrumiem, bet arī kažokādas krāsas atjaunošana, kas atgriež tās pievilcību un liek izskatīties kā tikko pirktai. Detalizētāku informāciju varat iegūt šeit.


DŪNU SPILVENU un SPILVENU TĪRĪŠANA

Spilveni ļoti īsā laikā spēj uzkrāt putekļus un var izraisīt alerģiju, tāpēc to regulāra tīrīšana ir pirmais nosacījums, lai izvairītos no putekļu ērcīšu rašanās. Mēs apstrādājam pildījumu ar dezinfikācijas līdzekli un karstu tvaiku, kas nodrošina ilgstošu higiēnisko aizsardzību. Tāpat, mums pieejamas efektīvas jaunākās tehnoloģijas dūnu un spalvu izstrādājumiem.


VEĻAS MAZGĀŠANA

Kvalitatīvi mazgājam visa veida veļu ar papildus unikālo piedevu, kas uzlabo auduma īpašības un padara to patīkamāku valkāšanai. Lai taupītu jūsu laiku, izmazgāto veļu arī profesionāli un ātri gludinām – gala rezultātā saņemat tīru, kārtīgu un iepakotu veļu.


KAŽOKĀDU GLABĀŠANA

Lai kažokāda nezaudētu savu izskatu un spīdumu, vislabāk to uzglabāt vietās, kur tiek ievērots noteikts temperatūras un gaisa mitruma režīms. Lai atvieglotu jūsu rūpes šajā jautājumā – ar prieku uzņemsimies atbildību par jūsu kažokādas drošību! Jūsu kažokādas tiks glabātas speciālā vēsā telpā no saulainā pavasara līdz vējainajam rudenim. Pirms kažokādas ievietošanas glabātuvē tā tiek speciāli sagatavota un rūpīgi iztīrīta.


TEHNOLOGA KONSULTĀCIJAS

Mums ir svarīga abpusēja sadarbība, tāpēc mūsu klienti jebkurā momentā var saņemt profesionālas konsultācijas no pirmavota par viņa unikālās lietas tīrīšanu un kopšanu. Speciālists nodrošinās jūsu mīļākajai lietai individuālu pieeju (katra lieta tiek tīrīta atsevišķi no citām) un maksimālu kontroli jūsu pasūtījuma kvalitātei.


Konsultācija pa telefonu: +371 67244013 vai 20000034.
Jautājumi: info@colchic.lv