Ķīmiskā tīrītava


Ķīmiskā tīrītava „Colchic” strādā ķīmiskās tīrīšanas jomā jau no 1999. gada un šajos gados mūsu darbinieki ir papildinājuši vērtīgu pieredzi dažādu materiālu tīrīšanā. Šo gadu laikā mēs esam pieņēmuši un mūsu kvalificētie darbinieki ir izpildījuši neskaitāmus pasūtījumus. Mūsu prioritāte ir klientu individuālās vēlmes un augstu darba ētikas standartu ievērošana.
Mūsu pakalpojumus izmanto gan individuālie, gan korporatīvie klienti. Pateicoties lielajam pieprasījumam esam paplašinājušies - lai būtu vēl pieejamāki un sniegtu vēl ātrāku apkalpošanu, mūsu uzņēmums darbojas 6 pieņemšanas punktos pa visu Rīgu!


Par tīrīšanu ķīmiskajā tīrītavā "Colchic"


Klientu ērtībai piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, tajā skaitā tekstilizstrādājumu, ādas un kažokādu, kā arī citu materiālu izstrādājumu mazgāšanu un tīrīšanu. Savas darbības laikā esam papildinājuši sniegto pakalpojumu klāstu un papildus piedāvājam arī mazus apģērbu remontus, kā arī profesionālu somu, somiņu un apavu tīrīšanu.

Mūsu ķīmiskās tīrītavas pakalpojumi:

Mūsu ķīmiskā tīrītava darbojas tikai ar itāļu un franču ķīmiskajiem līdzekļiem, ar franču iekārtām un franču tehnoloģijām, kas ļauj iztīrīt ekskluzīvus apģērbus ar vispasaules pazīstamiem apģērbu ražotājiem, kā arī mēteļus, ādas jakas un citus ādas izstrādājumus.
Mums uzticēto darbu darām ātri un kvalitatīvi, rūpējoties par klientu individuālajām vēlmēm. Katra klienta veļa tiek tīrīta atsevišķi. Pateicoties mums pieejamajām tīrīšanas iekārtām, spējam nodrošināt ķīmisko tīrīšanu atbilstoši katra materiāla īpašībām. Garantējam visaugstāko tīrīšanas kvalitāti - atbilstoši mūsdienu augstākajiem standartiem.

Jūsu komfortam un ērtībām piedāvājam ātrus izpildes termiņus un cenas, kas pārsteigs! Gaidām jūs Rīgā, kādā no mūsu 6 pieņemšanas punktiem!


Konsultācija pa telefonu: +371 67244013 vai 20000034.
Jautājumi: info@colchic.lv