Ādas izstrādājumu tīrīšana


Lai kvalitatīvi koptu ādas izstrādājumus, nepieciešamas īpašas zināšanas un prasmes. Ādas izstrādājumiem raksturīgs īpašs aizsargslānis, ko bieži un neprofesionāli tīrot var sabojāt. Šī iemesla dēļ ādas izstrādājumus vislabāk nodot specializētā ķīmiskajā tīrītavā, kas garantē kvalitatīvu ādas tīrīšanu.
Colchic – jebkura tipa ādas izstrādājumu tīrīšana 

Mūsu speciālisti iztīrīs jebkura tipa ādas apģērbu, dažādus ādas izstrādājumus (somas, apavus) un pat mēbeles. Priekš grūti iztīrāmiem apģērbiem kā āda, zamšs, mēs lietojam tikai speciālus līdzekļus. Tas savukārt garantē teicamu tīrīšanu, kā rezultātā materiāls saglabā savas dabiskās īpašības.  

Apstrādes procesā tiek veikta tīrīšana un virsmas atjaunošana, tādējādi arī krāsas kļūst daudz izteiksmīgākas, priekšmetam momentāni tiek piedots spīdums un atgriezts tā sākotnējais izskats. Pēc tīrīšanas āda tiek apstrādāta tā, lai pasargātu no mitruma un netīrumiem, kas ļaus ilgāk saglabāt labo izskatu un atvieglotu tā turpmāko kopšanu.

Priekšrocības, ko sniedz profesionāla ādas tīrīšana:

Mūsu interesēs ir likt lietā uzkrāto pieredzi, lai nodrošināt kvalitatīvu ādas apģērbu, aksesuāru, apavu, mēbeļu, automašīnu sēdekļu un citu ādas izstrādājumu tīrīšanu. Sīkākai konsultācijai sazinieties ar mums, savukārt mūsu speciālisti atgriezīs jūsu izvēlētajiem priekšmetiem otro jaunību!


Konsultācija pa telefonu: +371 67244013 vai 20000034
Uzdot jautājumus: info@colchic.lv