Kažokādas tīrīšana


„Colchic” darbojas ķīmiskās tīrīšanas jomā jau no 1999.gada un pie mums strādā kvalificēti darbinieki, kas uzrājuši lielu pieredzi arī ādas tīrīšanas jomā. Piedāvājam kvalitatīvu ādas apģērbu un citu izstrādājumu tīrīšanu un krāsas atjaunošanu. Mums pieejamas profesionālas iekārtas, krāsas un ķīmijas līdzekļi un, pateicoties darbinieku atbildībai un pastāvīgajai kvalitātes kontrolei, spējam garantēt klientiem vēlamo rezultātu.
Specializēta ādas un ādas izstrādājumu tīrīšana

Pieņemam tīrīšanā un atjaunošanā gan ādas apģērbus, gan ādas izstrādājumus. Tāpat iztīrīsim arī apģērbu un citus izstrādājumus ar zamšādas, plikādas un kažokādas virsmām. Tā kā ādas tīrīšana ir sarežģīts process un dažādiem izstrādājumiem tas var atšķirties, mūsu speciālisti garantē individuālu pieeju Jūsu iemīļotā apģērba, somu vai citu izstrādājumu tīrīšanā.

Mēs piedāvājam:

Garantējam profesionālu attieksmi un cenas, kas iepriecinās!

Mēs garantējam, ka ādas izstrādājumi netiks sabojāti un tiks atjaunots to sākotnējais izskats. Lai ādas izstrādājumi arī pēc vairākiem gadiem izskatītos kā tikko nopirki, ādas tīrīšana tiek veikta ar speciāliem līdzekļiem, kas pasargā no tos no turpmākas smērēšanās un samirkšanas. Šāda veida apstrāde atvieglo turpmāko ādas izstrādājumu kopšanu.

Pastāv arī dažādu nosacījumi kā kopt ādas izstrādājumus un kā tos pareizi lietot, lai tie kalpotu ilgi. Lai jums nenāktos lauzīt galvu un tērēt lielus naudas līdzekļus par ādas izstrādājumu kopšanu, piedāvājam šīs rūpes uzticēt mūsu speciālistiem par draudzīgām cenām!


Konsultācija pa telefonu: +371 67244013 vai 20000034
Jautājumi: info@colchic.lv