Gludināšana


Gludināšanu parasti uztver par nodarbi, kas nav no tām patīkamākajām, turklāt mēdz aizņemt ļoti daudz laika. Tomēr, ja mugurā ir gludināts apģērbs, tas vienmēr izskatās daudz koptāks un elegantāks. Tāpat arī mājas tekstilizstrādājumi, aizkari, gultas veļa, kas iztīrīti un izgludināti, rada pavisam citu atmosfēru. Ja šādu darbu veikšanai Jums nav laika vai tā vienkārši nepadodas, mūsu profesionāļi ar prieku uzņemsimies visus gludināšanas darbus.  

Ķīmiskā tīrītava „Colchic” izmanto franču iekārtas un tehnoloģijas, kas ļauj visu apģērbus un citu veļu ļauj ne tikai kvalitatīvi iztīrīt, bet arī izgludināt. Lai arī liekas, ka gludināšana nav pārāk sarežģīta, tas tomēr ir darbs, kas prasa iemaņas un sīku amata noslēpumu pārzināšanu.

Vai zinājāt, ka:

Uzticiet gludināšanu mūsu speciālistiem!

Gludināšanas process patiesi ietver dažādus sīkumus, kurus ne katram ir laiks ievērot. Tāpēc, lai gludināšana nesagādātu vilšanos un pasargātu Jūsu mīļākos apģērbu no bojājumiem, uzticiet tos mūsu speciālistiem! Mūsu uzņēmums garantē ļoti augstu izpildes un apkalpošanas servisu. Saņemsiet savu veļu nevainojami izgludinātu un rūpīgi salocītu!

Jūsu ērtībai Rīgā darbojas 6 pieņemšanas punkti, bet piedāvājam arī doties izbraukumos uz Jūsu norādīto vietu, lai pieņemtu pasūtījumus gan tīrīšanā, gan gludināšanā.


Konsultācijas pa telefonu: +371 67244013
Uzdot jautājumus: info@colchic.lv