Ķīmiskā tīrīšana


„Colchic” ķīmiskā tīrītava darbojas tikai ar itāļu un franču ķīmiskajiem līdzekļiem, izmantojot franču iekārtas un tehnoloģijas. Apģērbu ķīmisko tīrīšanu veicam īpaši saudzīgi, apģērbu rūpīgi gludinām un iesaiņojam. Arī pārējos izstrādājumus no dažādiem materiāliem tīram kvalitatīvi un ar augstu atbildības sajūtu. Rūpējoties par klientu labsajūtu, strādājam tikai ar pārbaudītiem tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļiem, kas nerada alerģijas un nebojā audumus. 
Ķīmiskā tīrīšana apģērbiem un dažādu materiālu izstrādājumiem

Ikvienam svarīgi, lai apģērbs, kuru nesājam būtu tīrs un liktu justies komfortabli. Mēs pieņemam tīrīšanā jebkura veida apģērbu no dažādiem audumiem un materiāliem. Tās var būt gan ikdienas drēbes, gan uzvalki, gan kostīmi, svinību un kāzu tērpi. Pieņemam arī ādas, zamšādas un kažokādas izstrādājumus, kā arī dažādu materiālu paklājus, spilvenus un dūnu segas.

Katra izstrādājuma tīrīšanā nodrošinām:

Parasti ķīmiskā tīrīšana ietver gan sauso, gan mitro tīrīšanas tehnoloģiju. Mums ir mūsdienīgas ķīmiskās tīrīšanas iekārtas, kur katru tīrīšanas procesa posmu var pielāgot atbilstoši izstrādājuma veidam. Tādējādi katra klienta veļa tiek tīrīta un mazgāta atsevišķi, attiecīgajā temperatūrā, vadoties pēc auduma īpatnībām. Apģērbs pēc tīrīšanas uzreiz būs gatavs valkāšanai!


Konsultācija pa telefonu: +371 67244013 vai 20000034
Jautājumi: info@colchic.lv